Profesija:Žokėjus
Tautybė:Britų
Plaukų spalva:Šviesiai ruda
Akių spalva:Šviesiai ruda

Lizzie Kelly yra žokėja. Ji išgarsėjo dalyvavusi „National Hunt“ lenktynėse, kuri yra pirmoji žokėja moteris laimėjusi Pirmojo laipsnio lenktynes ​​Didžiojoje Britanijoje.

Lizzie Kelly amžius, biografija, tėvai, broliai ir seserys ir vaikystė

Lizzie Kelly gimė 1993 metais Didžiojoje Britanijoje. Šiuo metu ji yra 26 metų ir priklauso Didžiosios Britanijos pilietybei. Ji yra tėvų, vardu Jane Williams (motina), dukra, o biologinis tėvas - Šonas. Tačiau jos tėvai išsiskyrė, kai jai buvo tik ketveri metukai. Tada jos motina susilaukė Nicko Williamso.

Be to, nėra informacijos apie jos tautybę ir vaikystę.

Ar tu žinai?

Lizzie Kelly išsilavinimas, mokykla / kolegija, universitetas

Galvodama apie Lizzie Kelly švietimo istoriją, ji mokėsi iš Neilo Kingo. Tačiau nėra informacijos apie jos švietimo istoriją, įskaitant mokyklą, kolegiją ir universitetą.

Patrick Gibson amžius

Lizzie Kelly karjera ir profesinis gyvenimas

Pradėjusi Lizzie Kelly profesinį gyvenimą, ji buvo pradėta 2015 metais. Tais metais ji tapo antra „Aubusson“ varžybose „Grand Prix d’Automne“ varžybose Auteuil mieste. Tais pačiais metais ji tapo žymia sėkme bokso dieną, kai „Tea For Two“ laimėjo „Kauto Star Novices“ gaudynes.

Panašiai ji tapo pirmąja žokėja moterimi, laimėjusia Pirmos klasės lenktynes ​​Didžiojoje Britanijoje. Tada ji turėjo žirgą, kurį treniravo Nickas Williamsas. Tada kitais metais (2016 m.) Ji laimėjo turtingiausių Europos kliūčių barjerą „Betfair Hurdle“ „Newbury“ „Agrapart“. Ji taip pat tapo tik antrąja moterimi, važiavusia Čeltnamo aukso taure, kitais metais vėl pasirodžiusia „Tea For Two“.

Catherine bell lesbietė

Lygiai taip pat ji antrus metus iš eilės važiavo Čeltnamo aukso taurėje ant arbatos dviem, kur užėmė septintą vietą. Ji net buvo laimėjusi „Ultima Handicap Chase“ Čeltnamo festivalyje, važiavusi „Coo Star Sivola“. Be to, ji yra pirmoji žokėja moteris, laimėjusi Pirmojo laipsnio lenktynes ​​Didžiojoje Britanijoje.