Aukštis / aukštis? :5 pėdos 6 coliai (1,68 m)
Apdovanojimas:UFC moterų „Bantamweight“ čempionatas “
Liemens dydis:25 colių
Liemenėlės dydis:37 colių
Klubo dydis:36 colių

Slinkite žemyn, kad sužinotumėte daugiau apie Miesha Tate Amžius, biografija, „wiki“, grynoji vertė, pajamos, karjera, išsilavinimas ir šeima . Taip pat žinokite išsamią informaciją apie Miesha Tate Tėvai, vaikystė, santykiai, „Instagram“, vaizdai ir plaukų spalva.

Miesha Tate yra mišrus kovos menų specialistas, taip pat buvęs mišrių kovų menininkas. Ji išgarsėjo po varžybų „Ultimate Fighting“ čempionate ir yra buvusi UFC moterų „Bantamweight“ čempionė.

Miesha Tate amžius, tėvai, broliai ir seserys ir vaikystė

Miesha Tate gimė 1986 m. Rugpjūčio 18 d. Takomoje, Vašingtone, JAV. Kol kas jos amžius yra 33 metai ir priklauso Amerikos tautybei. Ji yra tėvų, vardu Robas Tate ir Michelle'as Tate'as, dukra.

Miesha Tate

Panašiai ji praleido vaikystę žaisdama su savo broliu vardu Felicia Martin. Ji net buvo užauginta kaip tomboy, naudojama bendrauti ir žaisti su savo apylinkės berniukais. Be to, nėra informacijos apie jos vaikystę ir etninę kilmę.

Miesha Tate išsilavinimas, mokykla / kolegija, universitetas

Galvodama apie Miesha Tate išsilavinimą, ji baigė mokslus Franklino Pierce'o vidurinėje mokykloje, kur dalyvavo mėgėjų imtynėse. Tada ji buvo įstojusi į Centrinį Vašingtono universitetą.

Džonas Blandas

Miesha Tate karjera ir profesinis gyvenimas

Judėdama link Miesha Tate karjeros, ji buvo pradėjusi mišrių kovos menų, vienos nakties moterų „HOOKnSHOOT“ moterų Grand Prix varžybose. Ten jai sekėsi puikiai ir nugalėjo Janą Finney, tačiau vėliau ją įveikė Kaitlinas Youngas, kuris galiausiai tapo turnyro čempionu.

Panašiai ji netgi dalyvavo kovose keliose mažose organizacijose ir keletą laimėjo. Ji net nugalėjo Jamie Lyną Welshą „CageSport MMA“ ir Jessicą Bednark „Freestyle Cage Fighting“ (FCF) varžybose. Tada ji pirmojo turo metu turėjo Acju Maiju Kujala, kurį jai pavyko nugalėti. O finale ji nugalėjo Hitomi Akano ir tapo „Strikeforce“ moterų „Bantamweight“ turnyro čempione.

Panašiai ji netgi kovojo ir nugalėjo Marloes Coenen, norėdama tapti nauja „Strikeforce“ moterų „Bantamweight“ čempione. 2011 metais jos pirmasis titulinis gynimas įvyko prieš Ronda Rousey, debiutavusį MMA. 2013 m. Ji netgi buvo prisijungusi prie „Ultimate Fighting Championship“ (UFC).

Miesha Tate

Tais pačiais metais ji debiutavo UFC ir užėmė Zingano „Ultimate Fighter 17“ finale. Tada ji nustebino MMA bendruomenę, nes aplenkė McManną, kuris 2015 m. Ji net pasirodė „Kovų gyvenime“, kuris buvo viso ilgio dokumentinis filmas apie mišrius kovos menus.

Be to, ji laimėjo „UFC“ moterų „Bantamweight“ čempionatą, taip pat „Strikeforce Women Bantamweight Championship“ ir „FCF Women Bantamweight Championship“. Taip pat iškovojo sidabro medalį FILA griebimo čempionate.

Miesha Tate atlyginimas, pajamos ir grynoji vertė

Per savo eksperto karjerą ji uždirbo pakankamai pinigų. Ji uždirbo daug, kas patenkino ją ir jos šeimos poreikius.

Amy Carter šiandien

Panašiai ji uždirba apie 6 milijonus dolerių grynosios vertės. Tačiau nėra informacijos apie jos atlyginimą ir pajamas.

Miesha Tate santykių statusas (vienišas)

Šiuo metu Miesha Tate yra vieniša. Ji nevedė ir neturi vaikų. Ji gyvena savo gyvenimą laimingai ir daugiausia dėmesio skiria savo karjerai.

Miesha Tate

Atspindėdama savo praeities santykius, ji iki šiol su niekuo nesimatė. Apie asmeninį gyvenimą ji paprastai nekalba žiniasklaidoje ar viešumoje. Be to, ji neminėjo savo reikalų viešai, taip pat sugebėjo juos išlaikyti žemą.

Miesha TateGandai ir ginčai

Apmąstydama savo gandus ir ginčus, ji iki šiol nebuvo įtraukta į jokią šlovę. Panašiai ji saugo savo asmeninius reikalus nuo savo žiniasklaidos priemonių.

Kūno matavimai: ūgis, svoris ir kitos kūno priemonės

Miesha Tate ūgis yra 5 pėdos 6 coliai, o jo svoris yra 61 kg. Ji turi gražius tamsiai rudus plaukus ir pora lazdyno spalvos akių. Jos kūno išmatavimai yra 37-25-36 coliai, atitinkantys 8 dydį (JAV). Jos batų dydis yra 8 (JAV).

Socialinės žiniasklaidos profilis: „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“ ir kt.

Ji aktyviai veikia socialiniuose tinkluose, įskaitant „Twitter“ ir „Facebook“. Ji sulaukė daugiau nei 846 tūkst. „Twitter“, daugiau nei 2 mln. „Instagram“ ir daugiau nei 2 mln. „Facebook“ stebėtojų.